Klacht: Blad Libelle week 3 niet ontvagen

Carolinaveck op 19 januari 2019 over Sanoma in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sanoma
Categorie Media
Status Open
Datum 19 januari 2019

Een klant heeft opgemerkt dat zij haar Libelle, die normaal gesproken op donderdag wordt bezorgd, niet heeft ontvangen op de verwachte datum. Ondanks dat het inmiddels zaterdag is, is het blad nog steeds niet aangekomen en vraagt de klant om een snelle oplossing.

Mijn Klacht:

Deze week (17 januari 2019) heb ik mijn Libelle niet ontvangen. Ik krijg de Libelle altijd op donderdag. Het is nu zaterdag en heb nog niets ontvangen.
Graag zie ik met spoed het blad van deze week tegemoet.

Gewenste Oplossing:

Als ik zsm de niet ontvangen Libelle in de bus heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sanoma

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sanoma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM