Klacht: kleur loopt door

MartieneKrooshof op 09 januari 2024 over Sandro-Paris.com in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 9 januari 2024

Een klant heeft sneakers van het merk Sandro gekocht, maar na een korte wandeling in de regen is de blauwe bies uitgelopen, waardoor de licht beige neus blauw is geworden. De klant vindt het vreemd dat de verf uitloopt, vooral gezien de prijs van de schoenen, en kan ze nu niet meer dragen naar het werk.

Mijn Klacht:

sinds een tijdje heb ik sneakers van het merk Sandro model flame, in de kleuren beige en blauwe bies op de neus. Eergisteren heb ik 15 minuten gewandeld en zijn de schoenen een beetje nat geworden.
Tot mijn grote verbazing is de blauwe bies uitgelopen en is nu de licht beige neus vies blauw geworden. Het is raar toch dat de verf uitloopt? het zijn geen goedkope schoenen…ik kan ze nu niet meer dragen naar mijn werk, helaas.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag de schoenen vergoed willen, of deels vergoed. Of een nieuw paar .

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sandro-Paris.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sandro-Paris.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MartieneKrooshof
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten