Klacht: Pakket nooit bezorgd

Mvr raineri op 29 december 2018 over Sandd in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sandd
Status Open
Datum 29 december 2018

Een klant van Sandd heeft op 26 december een pakket besteld, maar het is tot op heden niet bezorgd. Op 27 december ontving de klant een e-mail waarin stond dat het pakket was afgeleverd, terwijl de klant de hele dag thuis was en niets heeft ontvangen. De klant is verontwaardigd over de gang van zaken en is van plan om contact op te nemen met Sandd.

Mijn Klacht:

Ik wacht al sinds 26 dec op mijn pakket. Gisteren 27 dec krijg ik ineens een mail dat mijn pakket is afgeleverd ?????.
Ik was de hele dag thuis heb niks ontvangen !!!!

Hoe kan dit aangezien de hoeveelheden van klachten dit bedrijf zo door Gaan en hoe kunnen bedrijven met dit bedrijf in zee gaan. Ben zo kwaad ik ben maandag de eerste die aan de telefoon hangt met Sandd

Gewenste Oplossing:

Als mijn pakket voorals nog gewoon netjes wordt bezorgd

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sandd

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sandd nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM