Mijn Klacht:
3 weken geleden heb ik mijn Samsung S4 Active ter reparatie opgestuurd naar Samsung omdat het toestel sinds het eerste gebruik batterijen opblaast (4 in totaal) en de menu toets werkt niet meer.
Samsung wil de telefoon niet repareren omdat er Vochtschade is geconstateerd. Dat is op zn minst opmerkelijk omdat het een waterdichte telefoon is van het type IP67 (Waterdicht op 1m diepte voor 30 min). Dit is ook de reden dat ik de telefoon heb gekocht.
Ik heb meerdere malen contact gezocht met Samsung en Dynafix, in totaal 8 keer gebeld en meerdere boze mailtjes en ik krijg elke keer hetzelfde gestandaardiseerde antwoord terug: “De telefoon valt niet onder de garantie omdat er vochtschade is ontstaan”.
Er is NIEMAND die inhoudelijk naar mijn klacht heeft gekeken en ik krijg elke keer hetzelfde copy+paste antwoord en ik voel mij niet serieus genomen.
Tijdens het laatste telefoontje werd zelfs gezegd dat de vochtschade is veroorzaakt door foutief gebruik en dit vond ik helemaal schandalig. Uiteraard is de telefoon in aanraking geweest met water! Er werd mij immers beloofd dat de telefoon waterdicht is.
Ik ben van mening dat Samsung in gebreke is gebleven door het leveren van een product dat niet voldoet aan de beschrijving. “Waterdicht”.
Daarnaast blijven zij in gebreke door mijn toestel niet te repareren onder de garantie, terwijl deze sinds het begin al slecht functioneert (en batterijen opblaast). Dit is een bekend probleem bij Samsung in de S4 serie.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat mijn telefoon onder de garantie gerepareerd wordt of, wanneer dit niet mogelijk is, een vervangend toestel wordt geleverd.
Daarnaast wil een een excuus voor de manier hoe er met mijn klacht is omgegaan. Er is niemand die mijn klacht serieus heeft genomen, ook niet na een officiële klacht. Ik krijg elke keer hetzelfde gekopieerde en geplakte mailtje weer opgestuurd en ze weigeren mij terug te bellen. Ik ben hier erg boos over.


