Mijn Klacht:
Koelkast van een half jaar oud produceert een indringend hoog piepend geluid dat door merg en been gaat, wat extra vervelend is omdat hij in een open keuken staat. Samsung heeft in eerste instantie een monteur langs gestuurd die na 10 seconden, op een moment dat de koelkast per toeval even stil was, concludeerden dat dit onder de specificaties valt.
Natuurlijk is het zo dat zelfs al zou dit ‘normaal’ zijn het natuurlijk niet echt normaal is en spreken we dus van een productie/ontwerpfout.
Je kunt bij Samsung klagen, bellen en e-mailen tot je een ons weegt, maar de service is zo belabberd dat je geen steek verder komt. Om de communicatie met Samsung samen te vatten: Als je aangeeft dat de monteur helemaal geen tests heeft uitgevoerd, blijven ze herhalen dat het binnen de specificaties valt terwijl ze dit onmogelijk kunnen weten omdat er helemaal geen correcte tests zijn uitgevoerd. Zo verloopt alle communicatie, er is geen enkele logica of klantgerichtheid in te herkennen, het enige wat ze interesseert is hun intranet riedeltje te blijven herhalen, of daar nou logica in zit of niet. Zo kun je natuurlijk net zo goed geen klantenservice hebben of tegen elkaar miauwen i.p.v. mensen taal spreken.
Het is schokkend hoe slecht de service is en hoe men ons gewoon laat zitten met een koelkast van 500,- euro die erg veel last veroorzaakt.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als er een andere koelkast komt die geen indringende piep veroorzaakt of als het volledige aankoopbedrag word terug gestort. Tevens wil ik graag een excuus voor zowel alle last die wij hebben ondervonden van de koelkast als wel de compleet respectloze manier waarmee de Samsung klantenservice met klanten omgaat en je het gevoel geeft dat je goed genoeg bent om ze 500 euro te geven maar niet menswaardig genoeg bent om een koelkast in huis te hebben die geen acute tinnitus veroorzaakt.

