Klacht: Geen zuiver geluid (ploppend geluid)

K.ristaa op 15 september 2020 over RTL 5 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 5
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 15 september 2020

Er is een probleem met het geluid tijdens uitzendingen op RTL 5, waarbij een ploppend geluid te horen is. Dit probleem doet zich voor bij meerdere programma's en is merkbaar op verschillende televisies, ook bij andere kijkers. De klager vindt het erg storend om naar de zender te kijken.

Mijn Klacht:

Al enige dagen enkel bij rtl 5 last van een soort ploppend geluid tijdens uitzendingen. Dit is bij meerdere programma’s maar enkel bij rtl 5. We hebben 2 tv’s en beide hebben het. Ook bij mijn ouders is het. Lijkt net of er op de zender van rtl 5 iets niet goed zit. Het is heel erg irritant tv kijken.

Gewenste Oplossing:

Hopelijk kan deze denk soort van storimg op de zender opgelost worden zodat we wel weer normaal kunnen kijken naar de programma's op rtl 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 5 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door K.ristaa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM