Klacht: RTL 4Bach, weer die arrogande bridget als presentatrise bij RTL Boulevard- waar zijn jouw kijkcijfers Peter. Ik kan niet kijken naar die arrogante gezicht van die…jong probeer te blijven…bridget

Zoetermeer1 op 29 november 2021 over RTL 4 in de categorie Omroepen

RTL 4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 29 november 2021

Een kijker uit kritiek op de keuze van RTL 4 om een specifieke presentatrice aan te stellen voor RTL Boulevard. De kijker ervaart de presentatrice als arrogant en heeft moeite om naar het programma te kijken vanwege haar uitstraling.

Mijn Klacht:

RTL 4Bach, weer die arrogande bridget als presentatrise bij RTL Boulevard- waar zijn jouw kijkcijfers Peter. Ik kan niet kijken naar die arrogante gezicht van die…jong probeer te blijven…bridget

Gewenste Oplossing:

Niet meer die arrogante bridget als presentatrice van RTL Boulevard

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM