Klacht: Onterecht park uitgezet ROOMPOT ARCEN

Nitesh op 19 juni 2022 over Roompot in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Roompot is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Roompot
Categorie Vakantieparken
Status In behandeling
Datum 19 juni 2022

Een klant van Roompot stelt dat hij onterecht uit het vakantiepark Kleine Vink in Arcen is gezet, waarbij de politie moest ingeschakeld worden. De klant moest binnen vijf minuten de accommodatie verlaten, met als redenen vermeend geweld tegen personeel en geluidsoverlast, wat volgens hem op film is vastgelegd.

Mijn Klacht:

Wij zijn onterecht het park (Roompot kleine vink in Arcen )uitgezet, waarbij ze 20 man politie bij nodig hadden. We moesten onze accommodatie binnen 5 min verlaten. Alles staat op film. Reden is zogenaamd personeel geslagen. En geluids overlast.

Gewenste Oplossing:

Gerechtigheid

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Roompot over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Roompot in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Nitesh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM