Klacht: Stopt na enkele minuten

Diffuser 1 op 31 mei 2020 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Rituals klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 31 mei 2020

Een klant van Rituals ervaart problemen met de diffuser, die na slechts één minuut stopt met werken en snel leegloopt. Dit is teleurstellend voor een product in deze prijsklasse, aangezien de klant het apparaat niet kan gebruiken zoals bedoeld zonder nabijheid van een stopcontact.

Mijn Klacht:

Hallo, mijn Diffuser stopt er vanzelf mee na 1 minuut en ook de batterij is heel snel leeg. Dit kan toch niet de bedoeling zijn voor zo’n duur item.
Ik heb de 2.0 voor in de woonkamer en de 1.0 voor op het toilet maar nu kan ik hem alleen gebruiken in de buurt van een stopcontact en dar heb ik hem biet voor aangeschaft

Gewenste Oplossing:

Als hij het naar behoren doet dus zonder hem om de minuut weer aan te moeten zetten

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM