Klacht: Spuitbus werkt niet

Frans Bergsma op 13 april 2018 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Rituals klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 13 april 2018

Een consument heeft problemen met de Rituals 20 dun protection milky spray, die niet functioneert en waarvan de inhoud niet te gebruiken is. De klant geeft aan dat eerdere ervaringen met Rituals-producten ook teleurstellend waren, wat leidt tot de conclusie dat dit opnieuw een verkeerde aankoop is.

Mijn Klacht:

De Rituals 20 dun protection milky spray doet het gewoon niet.
Op geen enkele manier is de inhoud van de bus er uit te krijgen.
Waarschijnlijk wel met een tang, maar dan zal de totale inhoud waarschijnlijk er in één keer uitstromen.
Tevens wordt er altijd voor gewaarschuwd om niet in de bus te prikken. Dus alweer een verkeerde aankoop, omdat dit niet de eerste keer is dat een rituals product niet naar behoren werkt.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik de bus willen ruilen voor een werkend exemplaar

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM