Klacht: Onvriendelijk personeel

Kunstgeschiedenis op 28 augustus 2017 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Rituals klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 28 augustus 2017

Een klant van Rituals heeft een negatieve ervaring gedeeld over het personeel in de winkel in Arnhem centrum. Tijdens het kopen van cadeautjes kreeg zij te horen dat het een grote uitzondering was om extra tasjes te krijgen, wat zij als onvriendelijk ervoer. De klant hoopt dat het bedrijf iets met haar feedback doet.

Mijn Klacht:

Vrijdag middag ,even in mijn pauze cadeautjes kopen .
Bij Rituals 3gift boxen gekocht ,voor mij een dame die douche gel kocht werd leuk verpakt ,zelf een geurtje op gespoten !
Mijn 3 giftboxen werden in een grote tas gestopt ,met mijn vraag of ik 3tasjes mocht hebben ,kreeg ik te horen ,dat dat een grote uitzondering was !
Heb 3tasjes gekregen maar het ging niet van harte ,ik ga dit aan lieve vriendinnen kado geven ,hoe leuk is dat in een tasje met een geurtje erop .
Op het moment zelf was ik perplex ,maar hoe onvriendelijk kun je zijn !
Dit alles gebeurde in de winkel in Arnhem centrum ,hoop dat jullie hier iets mee doen

Vriendelijke groet,
Mariëtte Janssen

Gewenste Oplossing:

Wat je ook aanschaftbij Rituals ,maak er een feestje van ,zodat mensen een leuk cadeau kunnen geven

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM