Klacht: Geen passende oplossing en geen reactie op mails

Zarazoe1990 op 13 december 2018 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 13 december 2018

Een klant van Rituals heeft een klacht ingediend over het gebrek aan reactie op zijn e-mails en het ontbreken van een passende oplossing voor eerdere problemen met verzorgingsproducten. Na een week zonder antwoord op zijn klacht, uit de klant zijn frustratie over het weggooien van producten door onhandige verpakkingen.

Mijn Klacht:

Beste klantenservice (hoewel er van service eigenlijk geen sprake is…..),

Alweer een week geleden heb ik een mail gestuurd met een klacht. Daarop kreeg ik een autoreply mail terug. Dat kan. Ik snap dat jullie niet meteen kunnen reageren. Inmiddels zijn we een week verder en heb ik nog steeds geen antwoord. Dat vind ik vervelend. Zoals ik het bij mijn vorige klacht ook vervelend vond dat er geen passende oplossing geboden werd. Ik heb een lijstje gemaakt van Rituals artikelen waar ik niet tevreden over ben. Ik heb minimaal drie keer een halfvolle fles doucheschuim weg kunnen gooien omdat ik met geen mogelijkheid nog iets uit kreeg. Ik heb een tubetje handcreme open moeten knippen omdat de eigenlijke opening met geen mogelijkheid open te krijgen was, ik heb een navulling gekocht voor de body cream maar die paste niet in mijn oude pot. Daarop kreeg ik het aanbod om met 20% korting een nieuwe verpakking te kopen en nu heb ik weer een kapot handzeeppompje waar ik een klacht over ingediend heb maar nog geen reactie ontvangen heb.

Zoals je ziet ben of misschien moet ik wel zeggen wàs ik een trouwe rituals klant. Tot een tijdje geleden kon ik me helemaal herkennen in de filosofie van Rituals. Ik werd er blij van en het zorgde voor kleine geluksmomentjes. Dat is al een tijdje niet meer het geval. Ik kan nu met gemak jullie winkels voorbij lopen omdat het bij mij nu alleen nog irritatie en ergernis oproept.

Als jullie werkelijk zouden handelen naar jullie filosofie, zou het doel een tevreden klant moeten zijn en niet zoveel mogelijk geld verdienen.

Ik ben geen voorstander van dit soort zaken te delen op social media maar dat schijnt tegenwoordig de enige manier te zijn om wèl een passende oplossing te krijgen. Ik wil jullie nog één keer het voordeel van de twijfel geven maar dan wil ik wel dat mijn klachten serieus behandeld worden en niet afgescheept met een korting. Ik heb recht op deugdelijke producten waar ik heel veel geld voor heb betaald.

Ik zie jullie reactie en oplossing met belangstelling tegemoet.

Gewenste Oplossing:

Als er een passende oplossing geboden wordt en ik en mijn klachten serieus genomen worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM