Klacht: Geen levering

Ikkeikke1 op 18 april 2020 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Rituals klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 18 april 2020

Een klant heeft op 25 maart een cadeaubon besteld bij Rituals, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen, ondanks een verzendbevestiging op 29 maart. Pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon zijn mislukt, waarbij de klant lange wachttijden heeft ervaren. De klant is ontevreden over de geboden service en het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Op 25 maart een cadeaubon besteld. Op 29 maart een bericht ontvangen dat de bon verstuurd is. Tot op heden niks ontvangen. Geen reactie op mails, telefonisch zijn ze niet te bereiken. Ik heb 1 uur in de wacht gestaan…..
Het geld is uiteraard betaald, maar geen cadeaubon. Ik heb geen idee hoe ik dat bedrijf nu kan bereiken. Hele slechte service.

Gewenste Oplossing:

Zodra ik de bon heb ontvangen. Of mijn geld terug.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM