Klacht: Geen klem bij de autohouder

Mendy Van den Brink op 18 maart 2022 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 18 maart 2022

Een klant heeft een autohouder gekocht bij Rituals, maar ontdekte thuis dat er geen klem bij zat. Ondanks het verzoek om een oplossing zonder de lange reis naar de winkel, kreeg de klant te horen dat ruilen alleen in de winkel mogelijk was, wat door de hoge benzineprijzen niet haalbaar is. De klant voelt zich teleurgesteld omdat hij nu met een onbruikbare houder zit.

Mijn Klacht:

De rituals winkel is 40km van mij vandaan, ik kocht er een autohouder. Omdat ik met een vriendin mee reed ook niet gelijk bekeken….thuisgekomen bleek dat er geen klem bij de houder zat. Gebeld; ik mocht wel even naar de winkel komen om te ruilen. Aangegeven dat met de huidige benzine prijzen het niet echt een optie is even 40 km heen en 40km terug te rijden. Het speet ze…..nu zit ik met een houder waar ik niks mee kan….

Gewenste Oplossing:

Het opsturen van een klemmetje voor aan de autohouder.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mendy Van den Brink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM