Klacht: Geen geld terug

Samsno op 13 maart 2019 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Rituals klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 13 maart 2019

Een klant heeft meerdere pakketten van Rituals ontvangen en probeerde deze, samen met enkele aankoopbonnen, terug te brengen naar de winkel. Tot haar verbazing ontving zij alleen een cadeaubon in plaats van een terugbetaling, wat niet duidelijk werd gecommuniceerd tijdens de aankoop. De klant geeft aan teleurgesteld te zijn en overweegt om in de toekomst geen aankopen meer te doen bij Rituals.

Mijn Klacht:

Afgelopen weekend ontvangen:
– 6 pakketten van Rituals (waarvan 5 hetzelfde)
– geurstokken
– Kaarsen
– Voetverzorging
– Cadeaubonnen

met twee aankoopbonnen en twee pakketten naar de winkel gegaan om terug te brengen maar tot grote verbazing geen geld terug maar NOG een cadeaubon. Terwijl dit niet duidelijk wordt aangegeven bij het aankopen. Ik was altijd grote fan van RITUALS en geef er veel geld uit, maar hierdoor zet ik er geen voet meer en koop ik er niks meer.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn bon wordt ingeruild en ik het aankoopbedrag gewoon krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM