Klacht: Druk op Fles werkt niet

Linda wirken op 12 februari 2017 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Rituals klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Rituals
Status In behandeling
Datum 12 februari 2017

Een klant heeft een fles Rituals Flower Shower Mousse ontvangen die niet werkt. Na een bezoek aan de winkel in Breda werd medegedeeld dat het product al drie jaar niet meer verkocht wordt en kreeg de klant de fles terug. De klant is van mening dat dit geen klantvriendelijke oplossing is.

Mijn Klacht:

Een fles rituals flower shower mousse gehad voor kerst van iemand. Er komt niets uit de fles. Naar de winkel in Breda geweest, daar vertelden ze dat het een fles is die al 3 jaar niet meer verkocht worden. De fles weer mee terug gekregen. Maar dat hoort toch gewoon te werken? Ik vind dit geen klantvriendelijke oplossing

Gewenste Oplossing:

Nieuw exemplaar

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Rituals in behandeling genomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM