Klacht: Diffuser Genie 2.0 werkt opeens niet meer

Yello Ed op 03 oktober 2022 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 3 oktober 2022

Een klant van Rituals meldt dat zijn diffuser Genie 2.0 niet meer functioneert, ondanks het vervangen van de adapter. Na contact via WhatsApp met Rituals ontving hij instructies voor een mogelijke oplossing, waaronder het opnieuw installeren van het apparaat.

Mijn Klacht:

De adapter ging was eerder al defect. Rituals stuurde kostenloos een nieuwe.

Afgelopen vrijdag begaf mijn diffuser Genie 2.0 het helemaal. Lampje brandde niet meer en ook geen gehoor van de ventilator. Adapter verwisselt maar dat was het ook niet. Via whatsapp contact opgenomen met Rituals.
Ik ontving de volgende app met ook gelijk de oplossing:

De Perfume Genie biedt een moderne en innovatieve manier om je huis te parfumeren met een unieke geurbeleving. Wij hebben een technische update gehad bij het gebruik van de Perfume Genie. Mogelijk geldt dit nog steeds zo (lampje is uit). Wanneer is de Perfume Genie uitgevallen? Je zou ook even onderstaande stappen kunnen doorlopen.

Je zou even kunnen proberen jouw Genie opnieuw te installeren. Dit doe je door de cartridge uit de Genie te halen en door uit te loggen in de Genie app, deze helemaal te verwijderen van je telefoon en vervolgens op de knop ‘reset’ te drukken op de onderkant van de Genie. Daarna kun je jouw Genie helemaal opnieuw installeren. Dit zou het probleem moeten oplossen. Ook is belangrijk dat je tijdens de installatie maximaal een meter van je router afzit. Zit je te ver weg, dan kan het zijn dat de installatie niet wordt voltooid. Laat je me weten als het is gelukt? Mocht je daarna nog steeds problemen ervaren, stuur ons dan even het LOT-nummer wat je kunt terug vinden onderop de Genie. We kijken dan graag op afstand met je mee. Hopelijk kun je weer spoedig genieten van jouw unieke geursensatie. Graag ontvang ik ook een bestelnummer of aankoopbewijs.

Ik heb de app eerst verwijderd en een reset uitgevoerd. De diffuser werkt weer. Rituals bedankt. Mss wel een goed idee dat Rituals dit op hun website kenbaar maakt.

Gewenste Oplossing:

Oplossing via whatsapp

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Rituals over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Yello Ed
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM