Klacht: veel te duur oplichterij, 5 minuten werken, 258,94

ingemeeuw op 28 december 2021 over rioolkompaan.nl in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 28 december 2021

Een klant van rioolkompaan.nl ervaart de kosten voor een uitgevoerde klus als exorbitant en beschouwt het als oplichting. Voor slechts 10 minuten werk, waarbij een boor werd gebruikt, ontving de klant een rekening van 258,94 euro, terwijl er ook geen actie is ondernomen om een probleem met de vaatwasser op te lossen. De klant vindt het uurloon onterecht hoog en voelt zich benadeeld.

Mijn Klacht:

werkzaamheden bij ons . Voorrijkosten 35 euro, normaal. Starttarief 37,59 vooreuro gevraagd een half uur ook goed.

De monteur heb een soort boor gebruikt. Verder niets. Binnen 10 minuten klaar.

Ik heb in de afspraak ook gezegd dat het water van de vaatwasser, niet wegloopt. Niets aan gedaan. De rekening 258,94 euro.

Voor bijna niets. Ik vind dat echt oplichting. Uurloon loopt dan snel op in bijna 1000 euro.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik wat van mijn geld terug krijgt. Ik als vrouw alleen thuis, weet niet dat mensen gaan zo hoge kosten zonder werk af maken.

Verder is mijn probleem met vatwasser ook nog niet opgelost.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over rioolkompaan.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over rioolkompaan.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ingemeeuw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM