Klacht: ring chime versterker

heleen helsdingen op 04 juli 2020 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 4 juli 2020

Een klant van Bol.com heeft op 19 mei een ring deurbel teruggestuurd omdat deze niet oplade, en ontving na drie weken een terugbetaling. De klant heeft echter per ongeluk ook een ring chime versterker teruggestuurd, die niet bij Bol.com was gekocht, en heeft sindsdien geprobeerd contact op te nemen om deze versterker terug te krijgen, maar kreeg te horen dat deze niet meer kon worden teruggestuurd. De klant beschouwt dit als diefstal.

Mijn Klacht:

op 19 mei stuurde ik de ring deurbel terug omdat de bel niet oplade.Na 3 weken kreeg ik bericht dat die niet gemaakt kon worden en het geld terug kreeg. Maar nu komt het. Ik stuurde ook de ring chime versterker mee. Die had er niet bij gemoeten want die is apart ergens anders gekocht en niet bij bol.com
Ik heb telefoontjes gepleegd en geemaild hierover.Ze zouden contact leggen met de reparatie dienst.
Op 25 juni kreeg ik een email dat de ringchime versterker niet meer kon worden teruggestuurd maar vroegen of het bij hun besteld was en heb aangegeven dat dat niet het geval was. Ik wil die ring chime versterker terug hebben die niet bij hun hoort.Dit is diefstal.

Gewenste Oplossing:

Als ik de ringchime versterker terug hebt of tenminste geld voor een nieuwe.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door heleen helsdingen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM