Klacht: Nieuwe klant

Mark Schouten op 07 januari 2019 over Replicahorlogesonline.nl in de categorie Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 januari 2019

Een klant heeft onlangs een Breitling horloge besteld bij replicahorlogesonline.nl en is tevreden over de kwaliteit van het product, dat volgens hem 1 op 1 is gemaakt. Ondanks dat hij niet thuis was bij de levering, heeft hij het pakketje via zijn buren ontvangen en waardeert hij de goede service van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik mijn horloge besteld bij replicahorlogesonline.nl. Was opzoek naar een breitling horloge. Ik was niet thuis toen het horloge was afgeleverd bij mijn buren. Mijn buren zijn dag naar de geleverde pakketje aan de deur gekomen. Maakte het pakketje open en zag dat het mijn bestelde horloge was! Hoogkwaliteit en 1 op 1 gemaakt. Leuk! Bedankt voor de goeie service.

Gewenste Oplossing:

Goed product zeker een aanrader

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Replicahorlogesonline.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM