Klacht: Moeite waard om het te delen bij klacht.nl

Laura kamphuizen op 01 januari 2019 over Replicahorlogesonline.nl in de categorie Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wil hier ook mijn ervaring delen met de webshop replicahorlogesonline.nl. Ik had 2 maanden geleden Cartier horloge besteld. Prachtige horloge identiek hetzelfde als de originele. Nu had ik 3 horloges besteld. Ik werd gebeld dat dezelfde horloge nog besteld moet worden bij hun leverancier. Maar als alternatief een ander horloge wat ongeveer hetzelfde is alleen duurder. Ik moest bij betalen. Kreeg mijn twijfels want wilde die wat ik voorheen bestelde. Maar hij overtuigde mij dat het een hele mooie horloge van zeer hoogkwaliteit is. Nou ik dacht ik ga het recente bedrag betalen. Ik kon niet wachten. Ik heb het in goede orde ontvangen en inhoudelijk stond ik perplex. Echt de moeite waard geweest! Echt een aanrader. Geen Chinese webshop!! Want heb slechte ervaring mee! Ik ben vaste klant bij replicahorlogesonline.nl.

Gewenste Oplossing:

Aandachtspunt: levering mag wat sneller, maar had het met de eigenaar er over gehad en zei dat hij echt zijn uiterste best doet om het proces te versnellen maar ligt ook aan het transportbedrijf. Heel geloofwaardig. Dus respect!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM