Klacht: Huur geen auto bij Rentalcar.

authuurklacht op 24 juli 2013 over Rentalcars in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rentalcars
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 24 juli 2013

Een klant heeft een auto gehuurd via Rentalcars voor 9 dagen, maar ontdekte bij aankomst dat de auto zich niet op de luchthaven van Palermo bevond, maar 20 minuten verderop in Cinisi. Daarnaast bleek de extra verzekering die in Nederland was afgesloten niet geldig, en werd er gevraagd om een aanvullende betaling voor verzekering. De klant ervoer onvriendelijke behandeling en ontving een auto die niet voldeed aan de verwachtingen, waardoor de bagage in het zicht lag en niet verzekerd was.

Mijn Klacht:

In Nederland een auto voor 9 dagen gehuurd bij Rentalcar. Op te halen op de luchthaven van Palermo, Sicilie.Bleek niet zo te zijn. Auto stond in Cinisi bij Firefly, dochterbedrijf van Hertz,20 minuten rijden naar het westen terwijl wij naar het oosten moesten.
In Nederland een extra verzekering afgesloten €81 om eigen risico af te dekken. Daar aangekomen bleken wij daar niets aan te hebben. Of we nog maar even €175,00 bij wilden betalen want anders waren we niet goed verzekerd???? Zeer onvriendelijk behandeld. Kregen bovendien ook nog eens een auto die wij niet besteld hadden. Klasse hoger maar geen afgesloten kofferruimte. Bagage is dan te zien en als je gaat rondreizen is dat niet handig. Want bagage dat in het zicht ligt is immers niet verzekerd. Uiteindelijk, na 2uur, toch de auto gekregen die we gereserveerd hadden maar de extra verzekering moesten we wel voor die hogere klasse betalen want dat konden ze niet meer veranderen???????????? Extra verzekering bleek later bij Hertz afgeschreven te zijn. Klantenservice gebeld maar die weten van niets.

Gewenste Oplossing:

Wil graag de €81,00 voor het Schadekosten restitutie plan terug. Voor de boeking heb ik naar Rentalcars gebeld en die verzekerde mij dat ik op die manier het ER afkocht. Niet dus. Bij Firefly zeiden ze da het niet mogelijk was om vooraf een extra verzekering af te sluiten??

Juiste informatie in Nederland verstrekken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rentalcars

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rentalcars nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM