Mijn Klacht:
Ik had een auto gereserveerd via rentalcars bij Hertz. Toen we de auto wilden ophalen kregen we om een of andere vage reden de auto niet mee. We kregen een bewijs van annulering van Hertz.
Ik had in isreal geen internet dus heb bij de eerste mogelijkheid contact geprobeerd te leggen met rentalcars via hun app.
Ik moest helaas bellen (2 euro per minuut). Ik werd slecht behandeld en kon nog geen klacht indienen. Ondanks mijn protest cancelde hij de reservering vanwege een no-show. Ik werd in de wacht gezet terwijl met Hertz gebeld werd. Volgens Hertz was er een probleem met mijn creditcard. Dit was onjuist, ik heb met die kaart daarna namelijk een auto kunnen huren.
Toen ik terug was heb ik een klacht ingediend en heb ik ze alle documenten gegeven. Ze bleven maar herhalen dat ik direct bij de balie van Hertz had moeten bellen. Vervolgens wilden ze een brief van mij bank zien met veelal eisen over mijn creditcard. Ik belde mijn bank en ze vertelden me dat ze zulke brieven niet aanleveren. Ik moest een betwistingsformulier invullen. Weken later kreeg ik antwoord dat er volgens de Europese wetgeving afgeschreven was en dat ze het bedrag niet terug konden halen. Ze leverden vervolgens de informatie aan die oorspronkelijk gevraagd werd door rentalcars.
Ik heb vervolgens deze informatie aan rentalcars gegeven. Ze vertelden me dat de tijdslimiet is verstreken en daardoor de bijgevoegde mail met het bewijs niet konden openen.
ze wilden daarom me een aanbod doen om 54 euro terug te storten terwijl ik de auto heb gehuurd voor 110 euro en nog eens 40 euro aan belkosten heb moeten maken!
Ik heb voldaan aan alle voorwaarden om de auto te verhuren, ik heb geen auto gekregen en krijg ondanks dat ik alle documenten heb om dit aan te tonen niet het bedrag terug. Onacceptabel
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik 150 euro ontvang van RentalCars (boekingkosten en telefoonkosten).

