Klacht: rekeningen blijven komen na beeindiging

nieukerke op 10 februari 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 10 februari 2013

Na de beëindiging van een abonnement bij Tele2 op 1 november 2012, blijven er rekeningen binnenkomen. De klantenservice geeft een onduidelijk antwoord en stelt dat het sim only-abonnement pas op 8 januari 2013 kan worden beëindigd, wat de klager als onzin beschouwt.

Mijn Klacht:

Na 2 jaar abonnement over op sim only van Tele 2. Dit heeft ca 2 jaar gelopen. Per 1-11-2012 nu beeïndigd. Tele 2 blijft rekeningen sturen. klantenservice komt met onduidelijk verhaal dat sim only pas per 8-1-2013 beeïndigd kan worden . Onzin dus .

Gewenste Oplossing:

beeïndiging per afgesproken datum ( begin Nov 2012 ) en geen rekeningen meer .

Bericht van Tele2

13 jaren geleden - Tele2 is actief op veel verschillende social media kanalen. Met ingang van januari 2013 heeft Tele2 daarom besloten om niet langer actief te zijn op Klacht.nl. We willen ons volledig focussen op onze andere contactkanalen en helpen je graag daar verder. Heb je vragen over of ervaar je problemen met de diensten van Tele2, stel je vraag dan eens op ons forum; https://forum.tele2.nl/. Daarnaast heb je de mogelijkheid om te chatten met een medewerker, je vraag te stellen aan de Virtuele Assistent of bekijk de andere mogelijkheden op www.tele2.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie