Klacht: reis door vakantieveilingen geannuleerd,

G. Middelbosch-Groothuis op 18 november 2015 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 november 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer/mevrouw, Wij zijn het met u eens dat het heel vervelend is dat uw reis op zo'n korte termijn is geannuleerd. Wij kunnen u vertellen dat wij net zo verrast waren als u. Vanmorgen is er een servicemail uitgestuurd,...

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 18 november 2015

Na het winnen van een veiling voor een vliegreis naar Berlijn met hotelovernachtingen, heeft de klager op 16 september het bedrag van € 380 overgemaakt en een hotelreservering gemaakt. Ondanks het invullen van de gevraagde paspoortgegevens op 20 september, bleef het stil en na herhaaldelijk contact met de betrokken partijen, ontving de klager op 10 november excuses van IDS, maar geen verdere informatie over de vouchers. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

op 16 september jl. hebben we geboden op een vliegreis naar Berlijn, met 2 hotel overnachtingen. Prijs €. 380,= . Dat bedrag is dezelfde dag door ons overgemaakt. Dezelfde dag hebben we een hotelreservering gemaakt.
voor 14 t/m 16 november. Op 20 september kregen we via de firma IDS bericht, dat we onze paspoort gegevens voor de vliegreis moesten invullen, dat hebben we per omgaande gedaan. Daarna was er radiostilte. Op 8 november hebben we nog steeds niets gehoord, en hebben IDS een mail gezonden. Op 10 november mailt IDS ons met excuses voor het ongemak, maar ze zijn afhankelijk van hotels en vliegmaatschappijen, vouchers komen zeker op tijd! We horen weer 2 dagen niets en trachten te telefoneren met het nr. in Zaandam, dat is afgesloten. We bellen met vakantieveilingen, daar wordt gezegd dat zowel het adres als tel.nr. zijn veranderd, ook op het nieuwe nr. geen gehoor. Het is 4 dagen voor vertrek, en we hebben noch een vliegticket noch een hotelvoucher. Op 12 november googelen we de firma IDS en zien dat het een firma betreft die pas sinds januari 2015 ingeschreven staat in het handelsregister. Dezelfde dag leggen we een klacht neer via de mail bij vakantieveilingen. Dezelfde dag krijgen we een mail terug met de mededeling dat er binnen 2 werkdagen contact wordt opgenomen, en dat onze mail opgeborgen is onder nr. 878121.
Na 2 dagen, inmiddels is het 2 dagen voor vertrek, bellen we maar weer eens met zowel IDS als met vakantieveilingen, bij IDS beweren ze dat er niets aan de hand is, en dat de tickets nog wel komen. Bij vakantieveilingen wordt na enige aarzeling toegegeven dat er moeilijkheden zijn. Dat de reis geannuleerd is, en dat we ons geld wel een keer terug zullen krijgen, van wie en wanneer kan men niet zeggen. Ik heb gevraagd dit per mail te bevestigen, dat gebeurde ook.
Daarna weer radiostilte, je zou toch mogen verwachten dat vakantieveilingen er alles aan doet om haar klant onmiddellijk te informeren, en de betaalde reissom per omgaande te restitueren. men heeft ons tot 2 dagen voor vertrek in de waan gelaten dat er niets aan de hand is, over terugbetalen wordt gezegd dat men in gesprek is met partijen. Vakantieveilingen heeft de reis aangeboden, de reissom is aan vakantieveilingen betaald en we behoren van vakantieveilingen de reissom onmiddellijk terug te krijgen. Zij zijn aansprakelijk! Ik heb vakantieveilingen op verschillende manieren laten weten het niet met hun manier van doen eens te zijn, en zal, wanneer deze kwestie niet snel wordt opgelost via alle mij ter dienste staande middelen zowel in als buiten rechten trachten deze zaak aan de kaak te stelle4n.

Gewenste Oplossing:

Wanneer vakantieveilingen haar verplichting aan ons nakomt
en de betaalde reissom onmiddellijk terugbetaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 18 november 2015 om 17:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer/mevrouw,

Wij zijn het met u eens dat het heel vervelend is dat uw reis op zo'n korte termijn is geannuleerd. Wij kunnen u vertellen dat wij net zo verrast waren als u.

Vanmorgen is er een servicemail uitgestuurd, ook naar u en deze zal u in de mail-box hebben ontvangen. Hieronder zullen wij het bericht nogmaals plaatsen.

Onlangs heeft u via VakantieVeilingen een reis geboekt bij touroperator IDS. Helaas moeten wij u mededelen dat IDS onverwachts niet in staat is om de geboekte reis uit te voeren.

Wij zijn overvallen door dit vervelende bericht en de situatie van IDS. Het spijt ons enorm dat we geen andere keus hebben dan uw reis te annuleren.

Hoe nu verder?
Wij hebben u benaderd voor een alternatieve reis, maar helaas is het ons niet gelukt om dit op deze korte termijn voor u te vinden. Het spreekt voor zich dat iedereen die via ons een reis heeft geboekt het betaalde bedrag terugkrijgt. Die garantie krijgt u van VakantieVeilingen. U ontvangt volgende week woensdag een bericht wanneer het bedrag teruggestort zal worden op uw rekening.

Onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Lydia Webcare Vakantieveilingen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM