Regionale Belasting Groep Complimenten
Ik heb iedere keer weer moeite om te begrijpen waarvoor de afschrijvingen zijn van deze organisatie. Er staat niets herkenbaars bij. Graag meer duidelijkheid. Lees meer
Ik ben nu al jaren met pensioen en bij ons is vergeten of nagelaten mijn maandelijkse incasso te doen
Ik betaal nu 5 maanden lang een dubbel bedrag,waar ik nu niet erg blij mee ben.Volgende maand ga ik weer 1 bedrag... Lees meer
Ik heb recht op kwijtschelding van de watersysteemheffing voor 2017. Dit verzoek is onterecht afgewezen door de RBG op onjuiste gronden. Alle gegevens die ik heb aangeleverd geven groen licht voor deze kwijtschelding. Door incompetente berekeningen van incompetente medewerkers van... Lees meer
eder ıkheb aanvraag kwıjtschılden een afvıjze
omdat kopıe nıetbıj vaan bank af een bıj ık nuw opstuuren Lees meer
Ik had kwijtschelding aangevraagd!!!!!maar eens ik heb eens dwangbevel ge krijgen? Lees meer
Why I received 2 factuur for Waterschapsbelastingen for the same adress- one in my name and one in my daughter name ? And why I am asked to pay 7 eur aanmaning in I never received any other factuur apart... Lees meer
Daar valt een aanmaning op de mat met direct €16.00 aanmaningskosten en een dreigement van een dwangbevel als er niet snel betaald wordt.
Na in de administratie te kijken geen factuur gevonden, wel een van een jaar eerder; inderdaad ook een... Lees meer
Ik ontving vandaag een mooie envelop met daar een Dwangbevel. Nog nooit van mijn leven zoiets gezien dus dat zou best grappig zijn, ware het niet dat ik nu ineens maarliefst 118,- extra moet betalen !!
Blijkbaar heeft... Lees meer
Op 23-4-2017 heb ik een brief gestuurd naar de Regionale Belasting Groep. Tot op heden heb ik geen reactie gekregen (ook geen bevestiging van ontvangst. Is de brief wel bij u aangekomen?
Lees meer
Geachte heer, mevrouw,
Vandaag 13 mei kreeg ik een aanmaning om mijn regionale belastingen te betalen . Omdat het een aanmaning betrof was er direct al een boete, c.q. een administratiekosten bij gedaan.
Natuurlijk weet ik dat ik elk jaar deze aanslag... Lees meer