Klacht: Pakket als afgeleverd gemeld maar niet afgeleverd.

Marcel_Loods op 13 december 2021 over Red je Pakketje in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 december 2021

Een klant van Red je Pakketje meldt dat een pakket dat voor levering was aangekondigd, als afgeleverd werd gemeld, maar nooit is ontvangen. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, zowel telefonisch als via de chat, ontving de klant pas na enkele dagen een reactie per e-mail. Uiteindelijk bleek het pakket bij iemand anders in de gemeente te zijn afgeleverd.

Mijn Klacht:

Vorige week zou een pakket geleverd worden door Red je pakketje. Duurde een al een dag langer dan de beloofde voor 17:00 besteld, morgen in huis. In de tracktrace stond op Woensdag vermeld pakket afgeleverd, maar nee: niets.
Contact op nemen met red je pakket:
Telefonisch: je komt er niet doorheen (contact opgenomen met de web-winkel: die gingen bellen en kwamen er ook niet door…)

Chat: geen antwoord op je vragen, chat-bot geeft aan dat je maar een mail moet sturen.

Mail: reply dat ze er naar streven binnen 4 uur te reageren. Op donderdag om een uur of 9 mijn mail verstuurd, uiteindelijk kreeg ik op zondag een mailtje met de vraag of het pakket al was opgedoken….zo niet dan zouden ze gaan onderzoeken.

Op maandag een bericht van iemand uit mijn gemeente: pakket was daar afgeleverd, ga het vandaag ophalen, een paar kilometer verderop…
De naam Red je Pakketje is goed gekozen: je betaald voor het bezorgen maar moet uiteindelijk je pakketje zelf gaan redden.

Gewenste Oplossing:

Een koerier die zijn op de website gestelde beloftes waarmaakt en je bestelling gewoon aflevert, kortom: een bedrijf die doet waarvoor je ze betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Red je Pakketje

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Red je Pakketje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marcel_Loods
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM