Klacht: klacht over het feit dat ik dubbel boete krijg

Kanjer100 op 09 april 2012 over RDW in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RDW
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 9 april 2012

Een persoon heeft bezwaar gemaakt tegen het opleggen van twee boetes van elk 310 euro door het CJIB voor het niet schorsen van zijn bromfiets met kenteken 71-FFJ-6. Hij was in de veronderstelling dat schorsing slechts één keer nodig was en heeft nooit communicatie van de RDW ontvangen over een jaarlijkse schorsing. De klager vindt de totale boete onredelijk, gezien de dagwaarde van de bromfiets, die sinds 2008 niet meer in gebruik is.

Mijn Klacht:

IK krijg van het CIJB twee maal een boete van 310 euro
omdat ik mijn bromfiets met kenteken 71-FFJ-6 niet heb laten schorsen.
2008 heb ik eenmaal geschorst in de veronderstelling dat ik dit eenmaal hoef te doen. IK heb nooit geweten dat ik dit elke jaar moest doen.Beb nooit wat van het RDW gehoord en opeens krijg ik twee boetes over zelfde feit van 310 euro ieder. De dagwaarde van de bromfiets die sinds 2008 in de schuur staat en stuk is, Bedraagt niet meer dan 100 euro. dus de boete is ver van redelijkheid

Gewenste Oplossing:

1 boete , en zelfs dan is deze nog te hoog!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM