Klacht: rare smaak zilver vol van smaak xl 50 gram k4 bxo3

S@R op 07 januari 2015 over Imperial Tobacco in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 7 januari 2015

Een consument heeft een klacht ingediend over de sigaretten van Imperial Tobacco, specifiek de variant "zilver vol van smaak xl 50 gram k4 bxo3". Volgens de klager heeft het product een doordringende, chemische smaak en geur, die niet verdwijnt, zelfs niet na het gebruik van een ander vloeitje. De sigaretten zijn op 6 januari 2015 gekocht bij Jumbo in Doorwerth.

Mijn Klacht:

tijdens het roken erg doordringende smaak lijkt chemisch? heb het met een ander vloeitje geprobeerd maar de rare smaak bleef vervolgens in het pakje geroken komt de zelfde geur uit ! 6-1-2015 gekocht jumbo doorwerth

Gewenste Oplossing:

dat deze klacht in behandeling wordt genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM