Klacht: Moedwillig wijzigen van gegevens

r.wakaman1 op 05 januari 2018 over Qurrent in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Qurrent has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Qurrent
Status Open
Datum 5 januari 2018

Een klant van Qurrent ervaart problemen met de registratie van zijn gasmeterstand, die volgens hem moedwillig door het bedrijf is gewijzigd. Ondanks herhaalde pogingen om het probleem op te lossen, waaronder telefoontjes en een aangetekende brief, blijft Qurrent volhouden dat de meterstand niet klopt. De klant verzoekt om beëindiging van zijn contract, omdat hij ontevreden is over de service en de onverwachte verhoging van de kosten.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,
Volgens Qurrent zou de volgens mij doorgegeven gasmeterstand niet kloppen. Zij hebben het bewust veranderd. Ik heb ze vaker een bericht gestuurd dat het 576 m3 moet zijn. Telkens krijg ik dan bericht dat de meterstand niet klopt. Gisteren maar een aangetekende brief gestuurd en daarin maat gezegd dat het een foutje was. Ook regelmatig gebeld ochtend, middag avond en steeds hetzelfde “het is momenteel erg druk, de wachttijd is langer dan 5 minuten. Hedenochtend klokslag 9:00 uur weer gebeld en weer hetzelfde. Ik zou daarom zo spoedig mogelijk van het contract met Qurrent af willen. Bij alle vorige leveranciers nooit enig probleem gehad. Toen ik voor hun koos stond er € 57,50 en plotsklaps was het in € 69,– veranderd.
Kunt u mij alstublieft uit deze ellende helpen. Ik ben ten einde raad.
Bij voorbaat hartelijk dank

Gewenste Oplossing:

Als ik van Qurrent af ben, want zij zijn niet te verttrouwen. Ze veranderen alles op een heel slinkse en sluwe manier in hun voordeel.
Telkens ALS IK EEN KLACHT TOEVOEG MAAKT HET EEN FAKEPATH VAN.
Is het mogelijk om het via de post te doen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Qurrent over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie