Klacht: Onterecht aangeslagen voor opzeggen van Postcode Loterij

klager0facb67b op 18 september 2026 over Quitivo in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Quitivo
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 18 september 2026

Een klant van Quitivo heeft aangegeven onterecht te zijn aangeslagen voor €42 voor het opzeggen van de Postcode Loterij, ondanks dat hij zelf telefonisch heeft opgezegd. Na een eerste bericht aan Quitivo zonder reactie, ontving de klant een tweede aanmaning en heeft hij aangegeven dat de aanmaningen moeten stoppen, anders zal hij derden inschakelen.

Mijn Klacht:

Ik word onterecht aangeslagen voor €42 voor het opzeggen van de Postcode Loterij. Ik heb zelf telefonisch opgezegd bij de Postcode Loterij. Na mijn eerste bericht aan Quitivo is er niet gereageerd en nu ontvang ik een tweede aanmaning. Ik heb hen teruggemeld dat ze moeten stoppen met de aanmaningen, anders zal ik derden inschakelen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek dat Quitivo stopt met de aanmaningen, anders zal ik een brief naar Radar en Kassa sturen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Quitivo

Reactie van de melder van de klacht klager0facb67b

1 uur geleden - Alleen maar dreigen en op een slinkse manier geld van de mensen af te troggelen en geen reactie , ga zinvol werk doen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM