Klacht: hebben mijn internet laten hacken en mijn abonnement was ook al moeilijk te annuleren ik moest nog bijbetalen ipv terugkrijgen

Rik061 op 20 juli 2022 over Proximus in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proximus
Status Open
Datum 20 juli 2022

Een klant van Proximus ervaart problemen met de beveiliging van zijn internetverbinding, waarbij hij stelt dat zijn internet is gehackt. Daarnaast ondervond hij moeilijkheden bij het annuleren van zijn abonnement, waarbij hij in plaats van een terugbetaling, moest bijbetalen voor een dienst die al was opgezegd.

Mijn Klacht:

bedriegers bij proximus was al niet verzekerd tegen hackers en moest nog bijbetalen bij voor iets dat al lang opgezegd was

Gewenste Oplossing:

geen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Proximus

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Proximus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rik061
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)