Klacht: Promotie terug gedraaid

user-1371533 op 27 december 2018 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 27 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een Samsung Galaxy S9 gekocht. Eerst 34 dag gezocht naar een originele Nederlandse telefoon en toen naar de winkel gegaan en de telefoon gekocht. Ik zou er een koptelefoon ter waarde van 150 euro bij krijgen en die wilde ik graag, dus wilde 100% zeker zijn dat ik hem zou krijgen. Het duurde even, maar dan eindelijk krijg ik een mail over 6 weken krijg ik mijn koptelefoon. Gelukkig is het goed gegaan dankzij mijn goede voorbereiding en controle, maar wat gebeurd er…… een week later krijg ik een bericht dat ik de koptelefoon niet krijg. Iemand anders heeft de koptelefoon al geclaimd en daarna de telefoon ongeopend terug gebracht naar de winkel, maar geen nood als ik gewoon bewijsstukken stuur dat de telefoon in mijn bezit is, krijg ik de koptelefoon alsnog. Zo gezegd zo gedaan. Ik krijg een bevestiging dat de benodigde bewijsstukken zijn ontvangen en daarna heb ik diverse mailtjes gestuurd over de status, ma wat ze bleven er maar op studeren totdat ik net voor de kerst een bericht krijg dat ik de koptelefoon definitief niet krijg. Misdaad loont blijkbaar. De echte klant zit nu zonder cadeautje. Had ik beter een goedkopere Europeese versie kunnen kopen, als ik de koptelefoon toch niet krijg, maar ik was bereid meer voor de telefoon te betalen, zodat ik de koptelefoon zou krijgen. Moet ik nu ook naar de winkel om een telefoon te kopen, en vervolgens ongeopend terug brengen om de koptelefoon te kunnen claimen, zodat er weer iemand anders pech heeft???

Gewenste Oplossing:

Beloofde koptelefoon alsnog ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM