Klacht: Geen levering en geen contact met Projectieschermen.net

mhmberg op 31 mei 2012 over projectieschermen.net in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
projectieschermen.net has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Door vertraging en een systeem crash in deze periode was het technisch erg moeilijk om te communiceren daar dit gebruikelijk een geautomatiseerd systeem is. Product is geleverd echter vertraagd, hiervoor uiteraard ons excuus.

Status Opgelost
Datum 31 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 6 mei een 120″ Highline projectiescherm besteld en met ideal betaald. Totaal € 318,- incl. verzendkosten.
Bevestiging van de bestelling ontvangen. Levering zou plaatsvinden binnen 2 -4 dagen. Tot op heden nog geen levering plaatsgevonden. Ook reageert dhr. Bouke Kracht niet op mail en telefoon.

Gewenste Oplossing:

Er zijn slechts twee mogelijkheden dit asap op te lossen:
1.) Directe levering van besteld product.
2.) Terugbetaling van aankoopbedrag.

U P D A T E:
De levering van het 120 inch projectiescherm door projectieschermen.net heeft veel langer geduurd dan beloofd. Het scherm is besteld op 6 mei en geleverd op 9 juni. Ik had de hoop al opgegeven, zeker ook omdat het bedrijf niet reageerde op de telefoon en mail. Afgelopen zaterdag kwam geheel onverwacht alsnog het bestelde scherm en ik moet zeggen: keurig netjes verpakt, geheel onbeschadigd en in perfecte staat!

Het was beter geweest als dit tijdig en juist gecommuniceerd was, had een hoop tijd en ergernis gescheeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door projectieschermen.net in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat projectieschermen.net een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

projectieschermen.net

Heeft op 23 juli 2012 om 20:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Door vertraging en een systeem crash in deze periode was het technisch erg moeilijk om te communiceren daar dit gebruikelijk een geautomatiseerd systeem is. Product is geleverd echter vertraagd, hiervoor uiteraard ons excuus.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)