Klacht: Problemen met geldopname op locatie Kouvrnderdtraat Hoensbroek

klager679be53a op 25 juli 2026 over Geldmaat in de categorie Betaalsystemen, Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Geldmaat
Categorie Betaalsystemen
Status Open
Datum 25 juli 2026

Een gebruiker ervaart herhaaldelijk problemen met het opnemen van geld bij de Geldmaat-automaat op Kouvrnderdtraat in Hoensbroek, met tien incidenten dit jaar. Ondanks contact met de Rabobank, die de verantwoordelijkheid bij Geldmaat legt, blijft de frustratie over de situatie groot.

Mijn Klacht:

Ik heb al meerdere keren geprobeerd geld op te nemen bij de Geldmaat-automaat op Kouvrnderdtraat in Hoensbroek, maar dit is vandaag weer niet mogelijk. Dit is al de tiende keer dit jaar dat ik deze problemen ondervind. Toen ik contact opnam met de Rabobank, verwezen zij naar Geldmaat en schuiven ze hun verantwoordelijkheid af. Dit is zeer frustrerend en onacceptabel.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een oplossing voor het aanhoudende probleem met de geldopname en dat de Rabobank haar verantwoordelijkheid neemt in deze kwestie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Geldmaat
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Geldmaat

Alle klachten die gemeld zijn door klager679be53a
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM