Klacht: Probleem met retourzending en betaling aan Klarna

klager9f046315 op 11 juni 2026 over Joom in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Joom
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 11 juni 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een paar Adidas-schoenen besteld via Joom en deze retour gestuurd. Helaas heb ik niets gehoord over de status van mijn retourzending en de schoenen zijn verloren gegaan in de post. Ondanks dat ik de schoenen niet meer heb, moet ik nu 105 euro aan Klarna betalen. Ik heb geen reactie ontvangen van Joom en vraag hen om Klarna op de hoogte te stellen van deze situatie.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Joom om Klarna te informeren over de verloren retourzending, zodat ik niet hoef te betalen voor een product dat ik niet meer heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Joom
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Joom

Alle klachten die gemeld zijn door klager9f046315
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM