Klacht: Probleem met laadpaal en factuur voor zonnepanelen

klager9ae01a91 ✓ Verified op 03 april 2026 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolblue has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Coolblue
Status Open
Datum 3 april 2026

Een klant heeft op 22 maart een formele klacht ingediend over een niet-werkende laadpaalapplicatie en een onjuiste factuur voor zonnepanelen van Coolblue. Ondanks 27 contactmomenten met de klantenservice, waaronder 23 telefoontjes, heeft de klant geen oplossing ontvangen en blijft de communicatie onbevredigend. De klant ontvangt herinneringen voor een foutieve factuur van 450 euro en kan de laadpaal niet instellen door problemen met de app.

Mijn Klacht:

Op 22 maart jl. heb ik een formele klacht ingediend over de niet-werkende laadpaalapplicatie en de onjuiste factuur voor de zonnepanelen die ik bij Coolblue heb gekocht. Sindsdien ben ik 27 keer in contact geweest met de klantenservice, maar ik word telkens van het kastje naar de muur gestuurd. Mails worden standaard beantwoord met ‘u krijgt binnen 3 werkdagen een antwoord’. Ondanks 23 telefoontjes blijft het stil. De laadpaal kan ik niet instellen omdat de app is verwijderd, en ik heb een foutieve factuur ontvangen van 450 euro te veel, zonder dat ik een correcte factuur heb gekregen. Ook ontvang ik herinneringen om de verkeerde factuur te betalen. Coolblue heeft blijkbaar hun laadpaal/zonnepanelen service verkocht aan Hoppenbrouwers, maar daar kan ik voorlopig niets van verwachten. Ik heb een laadpaal van bijna 1800 euro gekocht die niet werkt en niemand helpt mij.

Gewenste Oplossing:

Ik eis een werkbare applicatie voor mijn laadpaal, een juiste factuur voor de zonnepanelen, een schadevergoeding voor het niet werkende product en compensatie voor de tijd die ik heb besteed aan het contact met de klantenservice.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolblue over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klager9ae01a91
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)