Klacht: sluit geen verzekering af bij proasist zonde van je geld

erica heynen op 09 oktober 2012 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 9 oktober 2012

Een klant heeft zijn Samsung Galaxy ter reparatie aangeboden bij Proassist, maar ontving na vijf weken hetzelfde toestel terug met dezelfde laadtproblemen. Bij contact met de klantenservice werd de klant onaardig te woord gestaan en kreeg hij een verouderd leen toestel zonder internet, wat leidde tot onvrede over de service van het bedrijf.

Mijn Klacht:

heb mijn samson galaxie aan geboden voor reparatie{krijg leen toestel waar ik niets mee kan} na 5 weken krijg ik toestel terug maar helaas met zelfde klacht laad nog steeds niet op,terug gebeld met proasist word zeer onaardig te woord gestaan door ene kim die achter naam niet zegt want dat is ze niet verplicht.uit eindelijk na weer 1 uur aan telf gehangen te hebben word telf weer op gehaald krijg dit keer een telfoon van voor de oorlog waar ik net mee kan bellen geen internet weer bellen maar helaas volgde dame die zegt je heb leen toestel daar houd het mee op….fijn bedrijf

Gewenste Oplossing:

een gerepareerd toestel en een leen toestel waar ik het zelfde mee kan als me eigen toestel

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM