Klacht: slechte verzekering

dymphynelen op 05 maart 2012 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 5 maart 2012

Een klant van Proassist ervaart grote frustratie over de service rondom zijn verzekering. Na zeven weken is er nog steeds geen duidelijkheid over de opgehaalde telefoon, en het contact met het bedrijf verloopt moeizaam door lange wachttijden. Daarnaast functioneert het leentoestel niet naar behoren, wat heeft geleid tot extra kosten die de klant had kunnen vermijden door een nieuwe telefoon aan te schaffen.

Mijn Klacht:

telefoon is nu al 7 weken geleden opgehaald en er is nog steeds geen duidelijkheid over waar die nu is. contact met pro-assist kun je bijna niet krijgen, ze zetten je eerst ruim een halfuur in de wacht. het leentoestel werkt niet goed en je kan er niet mee whatsapp-en.
als ik alles bij elkaar optel wat ik nu aan extra kosten heb gemaakt (premie, eigen risico, belkosten naar pro-assist, extra beltegoed) had ik makkelijk een nieuwe telefoon kunnen kopen.
slechtste verzering die je kan nemen. 😉

Gewenste Oplossing:

Als ze me deze week nog een nieuw toestel toesturen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM