Klacht: Schandalig, noemt zich the service company

SharonF op 27 augustus 2014 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 27 augustus 2014

Een klant van Proassist uit zijn onvrede over de service rondom een defect toestel dat al maanden in behandeling is. Het toestel is meerdere keren teruggestuurd zonder dat het probleem is opgelost, en de klant voelt zich niet geïnformeerd over de voortgang. De hoge kosten voor de service worden als niet gerechtvaardigd ervaren, wat leidt tot frustratie.

Mijn Klacht:

Telefoon ligt al maanden bij proassist, worden niet op de hoogte gehouden. In tussentijd al een keer of 5 het toestel weer terufgestuurd omdat hij niet gemaakt is. Schandalig, hier betaal je een hoop geld voor, voor NIKS. Alleen een hoop frustratie en 75% van mijn abbo een leentoestel.

Gewenste Oplossing:

Als ze binnen 2 dagen een nieuw toestel opsturen. Wacht al maanden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM