Klacht: Probeer nu al 2 jaar op te zeggen en mijn premie terug te krijgen sinds de opzegging

Frank_Beverdam op 11 april 2013 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 11 april 2013

Na herhaaldelijke pogingen om een verzekering op te zeggen, waaronder een brief en meerdere e-mails naar de klantenservice, heeft de klager tot nu toe geen bevestiging van de opzegging ontvangen. Sinds mei 2011 blijft de klager elke twee maanden meer dan 20 euro aan premie betalen.

Mijn Klacht:

In mei 2011 een brief gestuurd om mijn verzekering op te zeggen, daarna contact gehad met de klantenservice en op hun verzoek ook nog een opzegmail gestuurd, nu weer een mail,gestuurd. Elke 2 maand ben ik meer dan 20 euro aan premie kwijt.

Gewenste Oplossing:

Opzeggen en premie vanaf mei 2011 (moment van opzegging) terug betalen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM