Klacht: na 6 maanden geen reactie

Lolebol op 05 september 2012 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 5 september 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In maart heb ik een mail gestuurd omtrent mijn reparatie van mijn Telefoon. Ik wacht nu al 6 maanden op een antwoord. Ik heb mijn telefoon bij Pro Assist aangemeld voor reparatie, omdat ik verzekerd ben hiervoor en betaal daar elke maand 11 euro voor. Ik kreeg in eerste instantie een leentelefoon die defect is, en na 3x bellen kreeg ik de dag erop (na 1 dag al verspild en niet kunnen bellen via mijn mobiel) een leen telefoon die het wel doet. Na 4 weken heb ik weer gebeld, en daarbij konden ze me aangeven dat er waterschade in gevonden was. Allereerst moest ik zelf bellen om erachter te komen, en ten 2de heb ik foto’s opgevraagd waarmee ze konden aantonen dat er waterschade inzit. Ik heb dat in een mail gestuurd naar hun toe, maar het is nu September en ik krijg vorige week een mail dat ze me niet in het systeem konden vinden. Maar als ik bel dan vinden ze me gelijk. Ik heb aangegeven dat ik al mijn geld terug wil hebben wat ik heb betaald. Waarom? Omdat ik betaal voor service.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug van alle betaalde maandkosten en eigen risico en wil ik mijn geld (€25) terug van een screen protector die ze eraf gehaald hebben

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM