Klacht: eigen risico

roxy1987 op 18 februari 2013 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 18 februari 2013

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met zijn Samsung Galaxy GT-I9000, waaronder vastlopen en een warm wordend toestel tijdens het opladen. Na het indienen van een klacht en het betalen van een eigen risico van 30 euro, is de klant onzeker of hij opnieuw dit bedrag moet betalen, ondanks dat hij binnen de gestelde termijn terugbelt met dezelfde klacht en een nieuwe klacht.

Mijn Klacht:

mijn samsung galaxy gt-I9000
heb ik al 2 keer op gestuurd met de klacht dat hij vastloopt met bepaalde dingen de laatste keer is 19 december 2012 geweest ik heb hem toen op 10 januarie terug gehad maar moest wel een eigen risico betalen van 30 euro omdat ik niet binnen 3 maanden had terug gebeld met de zelfde klacht. Eerste keer dat ik hem had opgestuurd zat er ook een klein sterretje in mijn scherm is toen niet gemaakt 2 de keer wel alleen het problemen van het vast lopen is er nog steeds nou hebben we weer terug gebeld naar proassist maar nou kunnen ze niet garanderen dat ik weer mijn 30 euro eigen risico moet betalen terwijl dat ik binnen 3 maanden terug bel met de zelfde klacht en een klacht er bij want nou wordt mijn toestel ook warm met opladen sinds dat dat ook is gemaakt.
de medewerker van proassist zegt als onze reparateur iets ander er bij ondekt als vocht schade of net wat betaald u de 30 euro eigen risico dus ik zeg ja dat kan u reparateur altijd wel zeggen dan douwen jullie weer extra geld in jullie zak
kortom ik ga nu de verzekering opzeggen want hun doen toch niks aan het probleem hun willen alleen maar rijker worden van ons ze lichten je gewoon op waar je bij staat nou daar trap ik dus echt niet in

Gewenste Oplossing:

dat ik een nieuwe telefoon krijg

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM