Klacht: Contract niet opzeggen

RW1989 op 17 maart 2015 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 17 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ongevraagd is mijn contract gecontinueerd tot juni 2015. Dit ondanks een opzegging omstreeks juni 2013, via de telefoon.
Mijn toestel is vier maal opgestuurd geweest, en nooit volledig of goed gerepareerd. Hiervan is melding gedaan en enige reactie was ‘u kunt m weer opsturen’. Ik gaf aan hiervan genoeg te hebben en mijn contract te willen ontbinden. Dit was niet mogeijk en moest doorlopen zolang mijn telefoonabonnement geldig was bij T-Mobile. Ik heb toen direct aangegeven het nu al te willen ontbinden per die datum (28-1-2015). Dit zou worden gedaan.
Nu in februari 2015 incasseerd ProAssist weer voor de volgende periode. Hiervan melding gemaakt, maar enige wat ProAssist meld is ‘Uw contract is nu per direct ontbonden en loopt nog tot juni 2015’.
Daar ik vertrouwen had in de organisatie dat zij de opzegging in 2013 gewoon zouden verwerken, heb ik toentertijd geen notitie gemaakt van de persoon die ik heb gesproken, en ook kan ik niet nagaan wanneer dit exact is geweest. Mijn vertrouwen in hun medewerkers komt mij nu duur te staan. ProAssist geeft aan niets terug te zien en daarom niets te doen.
Als ik dan aangeef dat mijn toestel nooit goed gerepareerd is geweest, geven ze mij aan dat ik hem weer op mag sturen. Wel krijg ik dan een rekening van 30 euro. Hiermee ben ik het uiteraard niet eens. Geen van de afspraken is ProAssist nagekomen. Dit naast onbehoorlijk te woord gestaan door hun telefonische service, en het weigeren van telefonisch contact over mijn klacht. Ik ben dan ook uitermate ontevreden over de gang van zaken met deze partij. Zij geven aan de klantwaardering hoog te houden maar hier blijkt weinig van uit de communicatie met hen. Ik heb geprobeerd te klacht onderling met hen op te lossen maar dit is helaas niet gelukt.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn contract met terugwerkende kracht wordt ontbonden en de laatste incasso wordt geretourneerd. Of wanneer mijn telefoon kosteloos wordt gerepareerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Proassist

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Proassist nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM