Klacht: Shirtjes vervormd/gedraaid na 1x wassen

Serenta op 11 juni 2016 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Primark klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 11 juni 2016

Na de aankoop van meerdere shirtjes bij Primark, zijn deze na één keer wassen vervormd en gedraaid, ondanks het gebruik van een lage temperatuur en een lage centrifuge. De klant constateert dat de shirtjes hierdoor niet meer draagbaar zijn en heeft foto's gemaakt als bewijs.

Mijn Klacht:

Vandaag meerdere shirtjes gekocht, en deze na nogmaals thuis gecontroleerd te hebben in de wasmachine gedaan. (0 graden, geen volle was, lage toerental ingesteld)
Bij het eruit halen zijn meerdere shirtjes vervormd en gedraaid. Hierdoor zien ze er niet meer uit om te dragen (logo scheef of shirt ongelijk)
Heb meerdere shirtjes op de foto gezet als dit nodig is als bewijs.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe shirtjes die wel normaal blijven na 1x wassen of geld terug

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM