Klacht: Retourneren van artikelen

Maryam Leuijerink op 19 september 2015 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 november 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant gesproken, mevrouw heeft het de volgende dag teruggebracht. Excuses voor het ongemak.

Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 19 september 2015

Een klant van Primark heeft problemen ondervonden bij het retourneren van twee artikelen die te groot waren. De klantenservice weigerde de retour omdat de artikelen volgens de medewerkster naar rook zouden ruiken, wat niet aantrekkelijk zou zijn voor andere klanten. De klant vraagt zich af of er beleid is omtrent geur bij retouren en waar dit in de Algemene Voorwaarden is vastgelegd.

Mijn Klacht:

Vandaag heb ik om 16.32 uur meerdere artikelen gekocht bij Primark. Toen ik 2 van de 8 artikelen om 18.30 uur wilde ruilen omdat ze beide te groot waren, nam de klantenservice deze niet terug omdat ze volgens de betreffende medewerkster naar rook roken en dat andere klanten dat niet aantrekkelijk vinden. Wat is dit voor beleid van de Primark? Als iemand in de paskamer transpireert of parfum gebruikt wordt het dan ook niet meer terug genomen?Worden uw medewerkers van de klantenservice getraind op geur bij het terug nemen van kleding. Waar staat in uw Algemene Voorwaarden dat uw medewerkers de artikelen moeten screenen op geur? Omdat ik in Friesland woon en weer vertrek kan ik de artikelen dus niet terugbrengen en ben ik genoodzaakt iemand anders te vragen dit voor mij te doen. Graag uw reactie.

Gewenste Oplossing:

Het lijkt mij evident dat dit een probleem is voor de verkopende partij. U kunt immers niet voorkomen dat meegenomen kleding een luchtje kan hebben. Of dat nou knoflook, rook, parfum of transpiratie is. Als de kleding zichtbaar niet gedragen is dan lijkt het me simpel om ze even te luchten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Primark in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Primark een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Primark

Heeft op 06 november 2015 om 16:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Maryam Leuijerink

Heeft op 07 november 2015 om 19:38 geantwoord

De Primark heeft niets gedaan om het probleem op te lossen. Ik heb het product later terug laten brengen door mijn schoondochter omdat ik niet in de omgeving van Den Haag woon. De Primark heeft alleen weken later een telefoontje gepleegd of ze het probleem alsnog konden oplossen. Dat was dus al gebeurd. Weinig service al met al.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM