Klacht: Niet retour nemen van slecht en ondeugdelijk product

wachtwoord@Klacht12 op 26 juni 2018 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 26 juni 2018

Een klant heeft een tas gekocht bij Primark die na drie keer gebruik defect raakte. Bij het terugbrengen naar de klantenservice in Hoofddorp werd de klant afgewezen door de manager, die verschillende redenen gaf om de tas niet terug te nemen, wat leidde tot frustratie bij de klant over de geboden service en de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Tas gekocht, na drie keer brak hangsel af. Terug gegaan naar klantenservice-manager in Hoofddorp (di 26 juni, 10.30 uur). Dat bleek een wedstrijdje nee zeggen te worden: Eerste wat ze zei: Deze kocht u in Alkmaar. Tweede was Te lang gewacht met terugbrengen, komt uit 2017. Derde wat ze zei, na het door mij weerleggen en aangeven dat het echt om een slecht gemaakte tas was: Maar ik neem hem echt niet terug. Kortom, als een snotjongetje (van 54 jaar) behandeld door Miep Klantenservice die trots als een pauw baasje wil spelen ten kosten van mij. Was geen normaal gesprek mee mogelijk. Ze had natuurlijk gewoon tas moeten terugnemen en excuses aanbieden dat ik er tijd in moest investeren om er mee terug te gaan. WAARSCHUWING: PRIMARK TAS IS VAN SLECHTE KWALITEIT. Ze zijn niet thuis als je ermee terug gaat.

Gewenste Oplossing:

Terugbetalen en excuses

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Primark

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Primark nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM