Klacht: klacht

poppen op 02 december 2012 over Pretium in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 14 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

14-5-2013 e-mail verzonden aan melder

Bedrijf Pretium
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 2 december 2012

Een klant van Pretium heeft geklaagd over een bedrag van 105 euro dat zonder aankondiging van zijn rekening is afgeschreven. De klant stelt dat er nooit een handtekening is gezet voor een abonnement dat altijd gratis zou zijn en beschouwt deze actie als onterecht en oplichting. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

zonder ooit een hantekening gezet te hebben voor een blab privilege wat altijd gratis door de bus komt en niets voorsteld is er zonder aankondiging 105 euro van mijn rekenig gehaald WAT EEN BRUTALITEIT EN OPLICHTING!!!!!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk het geld terug storten!!!!!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pretium in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pretium een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pretium

Heeft op 14 mei 2013 om 11:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

14-5-2013 e-mail verzonden aan melder

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM