Mijn Klacht:
Mijn oude moeder van 85 is zeer agressief benaderd door een medewerker van Pretium waarbij ze dacht dat het om KPN ging (dit lees je wel meer, tis net of ze het erom doen). Ze werd meerdere malen in de rede gevallen en een paar dagen later lag er een overeenkomst. Opzegging is alleen mogelijk via telefoon of fax (wie heeft die nog). Bij de ovk krijg je inloggegevens maar nee, daar kun je ook niet opzeggen!
Uiteindelijk heb ik mijn moeder opgehaald uit het verzorgingstehuis om samen met haar op te zeggen en let op: ze hebben niet eens geverifieerd of het mijn moeder was, ik had net zo goed de buurvrouw kunnen vragen. Het enige wat ze vroegen was haar geboortedatum. Niet te geloven, wat een agressief, waardeloos bedrijf!
Gewenste Oplossing:
Stoppen met oudere mensen op deze manier te benaderen (mijn moeder staat zelfs in het "bel me niet" register maar dat helpt schijnbaar ook niet)
En zorg dat de klanten op een fatsoenlijke manier te woord worden gestaan en ook op een normale manier dit kunnen opzeggen. Zeker voor oudere mensen.

