Klacht: erin geluisd door Pretium

sintnagn op 13 februari 2014 over Pretium in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Eijerkamp-Sint Nicolaas, Wij hebben uw opmerkingen over de aanmelding van uw moeder bij Pretium op 12 februari 2014 ontvangen via klacht.nl. In overleg via de e-mail is Pretium op 13 februari 2014 tot een oplossing gekomen. Wij zijn...

Bedrijf Pretium
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 13 februari 2014

Een klant beschrijft een negatieve ervaring met Pretium, waarbij zijn 85-jarige moeder agressief werd benaderd door een medewerker die zich voordeed als KPN. Na de overeenkomst te hebben ontvangen, bleek opzegging alleen telefonisch of per fax mogelijk te zijn, wat voor de oudere vrouw een obstakel vormde. Bij het opzeggen werd niet gecontroleerd of de klant daadwerkelijk de moeder was, wat de klant als zeer onprofessioneel ervaart.

Mijn Klacht:

Mijn oude moeder van 85 is zeer agressief benaderd door een medewerker van Pretium waarbij ze dacht dat het om KPN ging (dit lees je wel meer, tis net of ze het erom doen). Ze werd meerdere malen in de rede gevallen en een paar dagen later lag er een overeenkomst. Opzegging is alleen mogelijk via telefoon of fax (wie heeft die nog). Bij de ovk krijg je inloggegevens maar nee, daar kun je ook niet opzeggen!
Uiteindelijk heb ik mijn moeder opgehaald uit het verzorgingstehuis om samen met haar op te zeggen en let op: ze hebben niet eens geverifieerd of het mijn moeder was, ik had net zo goed de buurvrouw kunnen vragen. Het enige wat ze vroegen was haar geboortedatum. Niet te geloven, wat een agressief, waardeloos bedrijf!

Gewenste Oplossing:

Stoppen met oudere mensen op deze manier te benaderen (mijn moeder staat zelfs in het "bel me niet" register maar dat helpt schijnbaar ook niet)
En zorg dat de klanten op een fatsoenlijke manier te woord worden gestaan en ook op een normale manier dit kunnen opzeggen. Zeker voor oudere mensen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pretium in behandeling genomen

Pretium

Heeft op 13 februari 2014 om 10:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Eijerkamp-Sint Nicolaas,

Wij hebben uw opmerkingen over de aanmelding van uw moeder bij Pretium op 12 februari 2014 ontvangen via klacht.nl.
In overleg via de e-mail is Pretium op 13 februari 2014 tot een oplossing gekomen. Wij zijn blij dat we u van dienst konden zijn.
Voor vragen zijn wij ook altijd te bereiken via ons webcare kanaal op Twitter, @PretiumWebcare.

Met vriendelijke groeten,
Webcare team Pretium
Koen van der Graaff

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pretium een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM