Klacht: Pakket avondbezorging 1.95 euro niet bezorgd

Karlal op 26 september 2024 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

PostNL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ PostNL has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 26 september 2024

Een klant van PostNL heeft geklaagd over de avondbezorging van een pakket waarvoor extra kosten van 1,95 euro zijn betaald. Ondanks het betalen voor deze service is het pakket niet bezorgd en moet de klant het zelf ophalen, wat leidt tot frustratie en de beschuldiging van misleiding.

Mijn Klacht:

Track en trace:

3SKABA228317424

Weer thuis gezeten, ondanks dat ik 1.95 extra heb betaald. Vervolgens het bericht krijgen, dat bezorging niet is gelukt en dat het naar een post.nl gaat. Niet alleen extra betaald, maar ook nog zelf ophalen.

Jullie moeten je dood schamen. Het wordt nu standaard als optie gelijk aangegeven in de app, dus dan mag je er als klant wel vanuit gaan, dat het dan ook gebeurd, want dit is gewoon diefstal.

Gewenste Oplossing:

Morgenavond opnieuw bezorgen en in ieder geval mijn 1.95 terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM